ОбавештењаНовости

МЕФ СТУДЕНТИ НА ЛЕТЊЕМ КАМПУСУ У РУСИЈИ

06. Септембар 2018 / 14:47    424 Views

У периоду од 15. до 26. јула 2018. године у Казану, Републици Татарстан, одржан је Ranepa Summer Campus. Овогодишња тема кампуса била је Enterpreneurship in Culture and Entertainment. Кампусу је присуствовало 215 учесника из 35 земаља, а међу њима биле смо и Маша Милићевић и ја, као студенти МЕФ-а и представници Републике Србије.

Ranepa Summer Camp

Током десет дана, сви као учесници били смо подељени у групе и изучавали смо маркетинг, брендирање, ПР и своје вештине презентовали представницима мултинационалних компанија као што су Walt Disney, Coca-Cola, Mastercard, Soyuzmultfilm. Имали смо прилику да упознамо и разменимо искуства са колегама из других земаља и на тај начин постанемо део интелектуалне омладинске мреже

Кампус нам је омогућио пре свега велико интернационално искуство, подстакао наш професионални и лични развој и дефинитивно развио свест о значају бренда – непресушном извору инспирације и бројних могућности за будуће лидере у савременом маркетингу. Такође, схватила сам колико је важан стратешки приступ при доношењу одлука као тим. Ово је прилика која се дешава једном у животу и свим студентима МЕФ факултета препоручила бих да је искористе током свог студирања.

Даница Ненадовић