Панел дискусија Милош Мастиловић

09. Март 2020 / 16:28    1637 Views

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ вас обавештава да је одржана панел дискусија под називом „Предузетништво, вештина или талент?“ о коме је причао директор интернет маркетинг агенцијe ,,Click media“ Милош Мастиловић. Предавање је одржано 05.03.2020. године у 11 часова, слушаоница 3.

MEF fakultet - Панел дискусија Милош Мастиловић

Click media је тим сачињен од креативних, оперативних и предузимљивих људи. Теже креирању кампања према стриктној циљној групи, јединствености, ажурности и здравој комуникацији. Не сналазе се у сарадњи без слободе креативности и нових идеја. Поштовање договорених рокова за њих представља кључ успешне и дугорочне сарадње

Cтуденти су имали прилику да дискутују о темама као сто су:

• Пут до предузетништва и приватног бизниса
  • Разлике између вештина и талента
  • Одабиру професије будућности
  • Приватни бизнис или корпорација?
  • Како отворити фирму?
  • Како креирати тим?
  • Како пронаћи клијенте?
  • Како одржати постојеће клијенте?

Студенти су имали прилику да чују нешто о предностима и манама вођења сопственог бизниса, поступку отварања предузетника. Посебан акценат Милош је ставио на стицање искуства и практичних знања обављањем стручних пракси.