Courtyard Belgrade City Center Hotel (Marriott) и МЕФ факултет / Сарадња

22. Јул 2019 / 16:20    1651 Views

Courtyard Belgrade City Center Hotel представља хотел у реномираном светском ланцу објеката Marriott. Продуктивна синергија сектора – F&B, маркетинг, финансије, HR и осталих позиционирају Courtyard Belgrade City Center Hotel на листу успешних организација. Marriott International је највећи светски хотелски бренд, са више од 6.200 хотела у 125 земаља, са портфолиом од 30 хотелских брендова, са више од 1,2 милиона смештајних јединица и преко 100 милиона чланова лојалити клуба.

МЕФ факултет - Courtyard Belgrade City Center Hotel (Marriott) и МЕФ факултет

Marriott је и регионални лидер у хотелијерству, са хотелима отвореним у Сарајеву, Београду, Загребу, Скопљу и другим градовима. Са задовољством вас обавештавамо да су Courtyard Belgrade City Center Hotel и МЕФ факултет склопили сарадњу у циљу реализација студентских пракси, гостујућих предавања и размене академских и привредних искустава. Центар за каријерно вођење МЕФ факултета благовремено ће обавештавати студенте о предстојећим активностима у оквиру сарадње.