Mellon Serbia d.o.o. / Пракса

13. Септембар 2019 / 14:32    1722 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте основних и мастер академских студија у области економије и менаџмента о актуелном конкурсу за праксу у компанији Mellon Serbia d.o.o. Пракса се обавља у Београду.

MEF FAKULTET - Srdjan Maricic

Преносимо вам текст конкурса у изворном облику:

Mellon Serbia, члан Mellon Group of Companies, основана је 2001. године у Београду и пружа технолошка решења и екстернализоване услуге организацијама са великом мрежом потрошача, као што су банке, државне институције, телекомуникациони провајдери и велике приватне компаније. Mellon Serbia поседује велики услужни контакт центар који држи примат на тржишту.

Стручна пракса

Mellon Serbia жели да подржи амбициозне људе који се налазе на почетку своје каријере путем програма праксе из области:

Људски ресурски

Финансије

Mellon Serbia ће лицу/има презентовати свој систем рада у доле наведеним подручјима –

Људски ресурси:

• Утврђивање потреба за новим радним позицијама,
  • Утврђивање потреба за новим кадровима у одређеној области,
  • Процес оглашавања нових радних позиција,
  • Процес селекције и регрутације,
  • Процес тренинга и увођења новозапосленог у радно окружење,
  • Процес заснивања радног односа и статуса,
  • Рад у Централном регистру,
  • Процес изласка из радног односа и/или продужавaња уговора и других промена (Анекс, решења).

Финансије:

• Увоз – извоз процедура,
  • Процес израде обрачуна – фактурисања – основни елементи фактуре,
  • Halcom плаћања,
  • Ино плаћања,
  • Е порези – апликација процес.

Уколико сматрате да су наведене области и програми одговарајући за вашу каријеру, молимo да радне биографије и/или писмо пријаве (слободна форма) доставите електронским путем.

Пријаве путем линка.

Рок за пријаву: 18. септембар 2019. године