Изузетна посећеност гостујућем предавању / Извештај

19. Децембар 2019 / 12:45    1233 Views

Пред пуним амфитеатром, протеклог понедељка, 16.12.2019. године, одржано је гостујуће предавање проф. др Мирјане Стојановић Тривановић са Независног универзитета Бања Лука (НУБЛ) из Бања Луке на тему: "Компарација функционисања монетарних система кроз институције централне банке и валутног одбора".

Изузетна посећеност гостујућем предавању

Предавање је организовано у оквиру предмета "Макроекономија" и студенти су својим многобројним присуством и активним учешћем, показали велику заинтересованост за предметну тематику и овакав вид предавања. Поред студената, предавању су присуствовали и проф. др Томислав Брзаковић, декан Факутлета, проф. др Мидораг Брзаковић, председник Савета Факултета, проф. др Татјана Драгичевић Радичевић, продекан за међународну сарадњу, као и други запослени на Факултету. Специјални гост предавању је била гошћа са Лудвигсхафен Универзитета за бизнис и друштво из Немачке.