Утисци с радионице - Интернет маркетинг

19. Фебруар 2018 / 18:25    1921 Views

У оквиру Зимских креативних радионица 2018. године одржана је и радионица Интернет маркетинг. Креатор радионице био је члан МЕФ колектива, Милош Мастиловић, уједно и оснивач и власник интернет маркетинг агенције Click Media. Радионица је трајала три дана по неколико сати, а учесници су имали могућност да се упознају са закупом медијског простора кроз портале, e-mail маркетингом, copywriting-om и сродним појмовима у овој области.

MEF Fakultet - Утисци с радионице Интернет маркетинг

Посебно интересантан сегмент наступио је трећег дана радионице када су учесници имали прилику да примене научено путем студије случаја и у тимском раду такмиче се за вредне награде – могућности за умањење школарине на било ком смеру на МЕФ факултету током основних и мастер академских студија. Сваки учесник добио је сертификат за похађање радионице, али и вредно знање јер је управо тог последњег дана  наступио финални сегмент – креирање маркетиншке кампање у складу са буџетом од првих до последњих корака.

Тимови који су се највише истакли су:

I МЕСТО: ТИМ САМСУНГ

- Вукајоловић Новак

- Тесла Исидора

- Маринковић Алекса

- Лабус Христина

II МЕСТО: ТИМ КОНТИКИ

- Марија Младеновић

- Невена Саковић

- Маргарита Кузмина

- Никола Ивановић

III МЕСТО: ТИМ ИНТЕРСПОРТ

- Николић Лазар

- Марко Димитријевић

- Теодрора Бијелац

- Урош Стевановић

- Сара Крајиновић

Свим учесницима захваљујемо на залагању и честитамо на успешном похађању радионице.

MEF Fakultet - Интернет маркетинг MEF Fakultet - Интернет маркетинг MEF Fakultet - Интернет маркетинг