МЕФ
28. Децембар 2018 / 11:41    3502 Views

Који студијски програм је твој циљ?

Прво полугодиште четврте године средње школе представља период бројних важних одлука које доносиш, а које умеју битно да усмере твој каријерни пут. Пред тобом је избор факултета коме желиш да укажеш своје поверење. МЕФ факултет у Београду креирао је концепт радионица који за циљ имају окупљање амбициозних средњошколаца и њихово дефинисање даљих корака у образовању.

Koji studijski program je tvoj cilj 1

Припадаш генерацији младих људи који ће битно утицати на примену дигиталних технологија и развој ове области. Да ли знаш да управо ти можеш бити покретач новог таласа иновација ове области? Да ли верујеш у своје квалитете да будеш промена и направиш велику каријеру? Твој циљ је успех? МЕФ факултет је, у сарадњи са интернет маркетинг агенцијом Click Media, организовао радионицу за интернет маркетинг, која представља део МЕФ Зимских радионица. Оснивач агенције, Милош Мастиловић, креирао је тродневну радионицу која је подељена на едукативан део, примену истог на практичним примерима кроз виртуелно предузеће и тимски рад. Милош ће један део радионице посветити представљању свог каријерног пута, саветима за прве кораке у изградњи каријере и важности међуљудских односа и тимског рада.

Koji studijski program je tvoj cilj 2