МЕФ
22. Новембар 2020 / 00:50    2222 Views

Freelancing

Вероватно сте се већ сусрели са појмом Freelancing, али нисте знали шта то значи? Неко вам је рекао да је то особа која сама бира када ради, колико ради, за кога ради, и шта ради, звучи сјајно! Зар не!?

Радионица Freelancing ће вам пружити основу како да започнете своју freelance каријеру. Кроз једну од најпопуларнијих платформи Fiverr за тражење посла online провешће вас искусни freelancer.

Научићете како да направите профил, како да прикажете знања и вештине које поседујете, а то ће вам омогућити да будете корак испред конкурeнције и прaви избор послодавцима широм света.

Ако себе видите као будућег freelancera пријавите се на ову БЕСПЛАТНУ радионицу.

Попуните формулар и пријавите се!

Радионица је такмичарско-едукативног карактера.

Учешће је бесплатно, а најбоље очекују награде – умањењe школарине на МЕФ Факултету:

I награда: Могућност остварења попуста од 350 евра на школарину прве године студија.

II награда: Могућност остварења попуста од 250 евра на школарину прве године студија.

III награда: Могућност остварења попуста од 200 евра на школарину прве године студија.