МЕФ
24. Новембар 2020 / 02:09    1277 Views

Комуникационе вештине

Имате страх од јавног наступа? Дешава вам се да много знате о некој теми, али имате трему и збуните се када треба то да кажете и образложите, јер се бојите реакције оних који вас слушају?

Не брините, то нам се свима дешавало!

Пронашли смо начин како да превазиђете трему и страх од јавног наступа.

Радионица „Комуникационе вештине“ ће вам помоћи да савладате трему приликом јавног наступа, да пронађете прави начин комуникације са слушаоцима и адекватан начин изражавања, као и да савладате прве кораке популарног „говора тела“.

Ова радионица ће вам пружити широке могућности да научите да тумачите гестикулације других, али и да знатно унапредите своје јавно излагање.

На тај начин ћете ојачати своје самопоуздање и јавни наступ ће постати ваша зона комфора.

Попуните формулар и пријавите се на бесплатну радионицу.

Радионица је едукативно-такмичарског карактера.

Учешће је бесплатно, а најбоље очекују награде – умањења школарине на МЕФ Факултету:

I награда: Могућност остварења попуста од 350 евра на школарину прве године студија.

II награда: Могућност остварења попуста од 250 евра на школарину прве године студија.

III награда: Могућност остварења попуста од 200 евра на школарину прве године студија.