MEF NOVOSTI

Case Study Show / Извештај

27.03.2024. 17:44 | 96

<i>Case Study Show</i> / Извештај

Чланови Case Study тима МЕФ Факултета имали су прилику да учествују на такмичењу Case Study Show, у организацији ESTIEMLG Београд, удружења европских студената индустријског инжењерства и менаџмента.

Такмичење је одржано јубиларни 18. пут, а циљ догађаја био је да се студенти упознају са појединим компанијама и приликама које оне пружају. Такође, студенти завршних година су имали прилику да се опробају у симулацији интервјуа за посао, што је од великог значаја за почетак њихове каријере.

Учесници су могли да се определе за решавање студије случаја за компаније Samsung, A1, NIS, NLBKomercijalna banka, Henkel, Mozzart, Nelt Group, a само квалификовани студенти имали су прилику да покажу своје знање. Наш факултет представљале су студенткиње Милица Лазић, Наталија Ђуровић и Емина Есати. Њихов задатак био је да у кратком временском периоду пронађу адекватно решење за АГРО програм лојалности компаније NIS. Својим решењем, заузеле су друго место у групи.