MEF NOVOSTI

Гостујућа радионица / Извештај

31.10.2022. 19:06 | 1109

Из угла туристичког водича - tips & tricks

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ обавештава да је одржана гостујућа радионица. Радионицу је водила Маја Роган.

Радионица је одржана у среду, 26.10.2022. године u 14:30 часова на МЕФ факултету.

Маја Роган поседује вишегодишње искуство као лиценцирани водич за Београд. Своје искуство са гостима уз целог света почела је да пише и објављује у ТУ магазину, књигама и путем своје ФБ странице.

На радионици студенти су чули како изгледају ствари у пракси и наша гошћа Маја Роган је указала на одређене приоритете када је у питању туристичко путовање, објаснила нам је да локални хумор странци често не разумеју, као и на најчешће предности и недостатке који се дешавају на ескурзијама. Такође смо говорили о развијању естетских вредности и изражавању креативности и визуелне перцепције.

На радионицу се одазвало 120 студената и својим присуством и интеракцијом у току радионице су улепшали сам догађај.

Захваљујемо се Маји Роган што је била наша гошћа и што је поделила са нама своје богато искуство из света туризма.

ЦКВ – центар за каријерно вођење МЕФ

МЕФ факултет - Maja RoganМЕФ факултет - Maja RoganМЕФ факултет - Maja RoganМЕФ факултет - Maja RoganМЕФ факултет - Maja Rogan