MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Гостујуће предавање Јелене из компаније Atlantic Štark / Најава

17.05.2021. 18:17 | 1843

<strong>Гостујуће предавање Јелене из компаније <em>Atlantic Štark</em></strong> / Најава

Центар за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије у сарадњи са Студентским парламентом организује гостујуће online предавање на тему „Дигитални маркетинг у доба Короне“ које ће се одржати у уторак, 25.05.2021. године са почетком у 18 часова, преко апликације Zoom. Предавање ће бити одржано од стране Јелене Овуке, Digital Marketing Manager-a у компанији Atlantic Štark.

Јелена Овука је дипломирана новинарка и мастер комуниколошкиња која је након четири године пливања у PR водама одлучила да се опроба у сурфовању дигиталним водама, у којима се успешно бори са таласима већ више од четири године. За укупно осам година рада у четири PR и маркетиншке агенције сарађивала је на разним пројектима са више од 40 клијената из различитих индустрија. А онда је дошло време да и сама постане једна од њих. Тренутно ради на позицији Digital Marketing Manager у компанији Atlantic Štark у оквиру Atlantic Grupe где је задужена за дигитал комуникацију и онлине представљање популарних брендова Смоки, Најлепше жеље, Бананица, Менаж и других. Ако њу питате, дигитал, слаткиши и грицкалице чине прави спој посла и задовољства. Уколико сте заинтересовани да чујете нешто ново и проширите већ постојећа знања из области дигиталног маркетинга као и да чујете искуства која Jелена може да подели са Вама, пријаву можете извршити путем следећег линка.