MEF NOVOSTI

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА „ПОКРЕНИ НОВОГОДИШЊУ ЧАРОЛИЈУ“ / ИЗВЕШТАЈ

02.02.2023. 03:56 | 592

ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА „ПОКРЕНИ НОВОГОДИШЊУ ЧАРОЛИЈУ“ / ИЗВЕШТАЈ

У духу празничног даривања, Хуманитарни тим МЕФ факултета у организацији Студентског парламента и Омладинске мреже Србије, спровели су акцију прикупљања новчаних средстава ради прављења поклон пакетића који су намењени деци руралних делова Србије. Акција је трајала од 20.12. до 25.01.2023. године.

Било нам је драго да смо део ове организације, да можемо да измамимо осмехе деце, као и да им барем мало улепшамо ове тмурне дане са прикупљеним пакетићима. Захваљујемо се студентима МЕФ факултета који су се одазвали овој акцији, али и Омладинској мрежи Србије, која нам је помогла при реализацији ове акције.

Посебно бисмо волели да се захвалимо компанијама које су новчано учествовале и на тај начин допринели реализацији овог пројекта, a то су: „Verdi 1978“, „Eko prom“ и „Lane“ из Ужица.

Ово је само један у низу пројеката који Хуманитарни тим МЕФ факултета спроводи. Надамо се да ћемо и даље помагати, веселити најмлађе, као и будити свест о овоме.
Наше мало је некоме много!

МЕФ факултет - Humanitarna akcijaМЕФ факултет - Humanitarna akcijaМЕФ факултет - Humanitarna akcija