MEF NOVOSTI

Хуманитарна утакмица за Анђелу / ИЗВЕШТАЈ

03.04.2023. 23:57 | 781

Хуманитарна утакмица за Анђелу / ИЗВЕШТАЈ

Спортски тим у организацији Студентског парламента Меф факултета – Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије, у суботу, 25.03.2023. био је део хуманитарне акције прикупљања средстава за операцију кичме младе Анђеле Перић.

Турнир се организовао на фудбалским теренима Аде Циганлије, а заинтересовани су могли да се такмиче у фудбалу, пикаду, шаху, бацању тројки и надвлачењу конопца.

Како је Анђели потребно преко два милиона динара за ову операцију, овим путем апелујемо на све оне који желе и могу да помогну, то ураде уплатом на динарски или девизни рачун, као и да пошаљу смс поруку 1419 на 3030 (цена смс поруке је 200 рсд).

Захваљујемо се студентима који су тај дан одвојили да буду део ове организације.

МЕФ факултет - Humanitarna akcijaМЕФ факултет - Humanitarna akcija