MEF NOVOSTI

„Један комад гардеробе – један дечији осмех“ – МЕФ ФАКУЛТЕТ

02.03.2022. 08:00 | 515

„Један комад гардеробе – један дечији осмех“ – МЕФ ФАКУЛТЕТ

Студентски парламент и чланови хуманитарног тима МЕФ факултета, спровели су акцију прикупљања гардеробе која је намењена деци у установи „Свратиште за децу улице“, Крфска 7а. Акција је трајала у периоду од 01.02. до 11.02.2022. године.

Било нам је драго да смо део ове организације, да смо могли да измамимо осмехе деце и запослених, као и да им барем мало улепшамо ове тмурне дане.

Захваљујемо се студентима и запосленима МЕФ факултета који су се одазвали овој акцији.

Ово је само један у низу пројеката који Хуманитарни тим МЕФ факултета спроводи. Надамо се да ћемо и даље помагати, веселити најмлађе, као и будити свест о овоме.

Студентски парламент се захваљује свим студентима који су помогли угроженој деци.

Наше мало је некоме много!