MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Конкурc за праксу Direct Media United Solutions / Обавештење

14.05.2021. 20:28 | 1098

<strong>Конкурc за праксу <em>Direct Media United Solutions</em></strong> / Обавештење

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је компанија „Direct Media United Solutions “ расписала конкурс за обављање стручне праксе из области економије, банкарства и финансија, медија и комуникација, администрације. Рок за пријаву: 20.05.2021. Линк за пријаву.

Ми смо водећи медијски систем у региону Југоисточне Европе. Са разлогом. Разлог су људи. Наш систем чине страствени, посвећени професионалци који постављају стандарде струке. Они су наш понос! Пре свега су добри људи, а потом и врхунски експерти. Стручњаци који се свакога дана труде да буду бољи него јуче.

Media Planning Assistant (Београд):

Ако можеш да се похвалиш:

Ако те привлачи:

Очекујемо твој CV. Контактираћемо само кандидате који уђу у ужи круг. Пријављивањем на конкурс, дајете сагласност да се Ваши лични подаци користе у сврху регрутације и селекције за наведено радно место. Сви подаци биће поверљиви и неће бити доступни трећим лицима. Срећно!