MEF NOVOSTI

МЕФ Лига знања 2021. / Извештај

23.12.2021. 12:53 | 1386

<strong>МЕФ Лига знања 2021.</strong> / Извештај

Традиционално, већ пету годину заредом, на Факултету за примењени менаџмент, економију и финансије одржан је едукативни циклус предавања и такмичења који је намењен матурантима под називом МЕФ Лига знања 2021. И ове године МЕФ факултет успешно је организовао такмичење и реализовао низ радионица и предавања, која су итекако значајна и занимљива средњошколцима.

Такмичење је конципирано тимски, у три такмичарска круга. У савременом пословном свету тимски рад има огроман значај, био да се ради о предузећу, институцији, истраживању. Развојем и управљањем тимовима у компанији се постиже бољи степен разумевања, сарадње, консултовања, предузимања акција, доношења одлука, тимски дух и квалитетнији рад. Учесници такмичења имали су прилику да науче суштину функционисањa тимског рада, основе маркетинга и продаје, да своје способности опробају у јавном наступу, као и да сами осмисле и презентују сопствени бизнис. Победници овогодишњег такмичења су матуранти из Друге економске школе из Београда који су освојили награде у виду попуста на школарине.

МЕФ факултет - МЕФ Лига знања 2021 1 МЕФ факултет - МЕФ Лига знања 2021 2