MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

ОДЛАГАЊЕ ГОСТУЈУЋЕГ ПРЕДАВАЊА/ МЕНАЏМЕНТ ТУРИСТИЧКЕ ДЕСТИНАЦИЈЕ И СТРАТЕШКО КОМУНИЦИРАЊЕ / 21.12.2023. у 15ч

11.12.2023. 19:29 | 362

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ позива и обавештава све студенте да ће се гостујуће предавање „Менаџмент туристичке дестинације и стратешко комуницирање“, услед спречености предавача Дејана Веселинова (Veselinov Tourism Consulting) из оправданих разлога, одржати у одложеном термину у четвртак 21.12.2023. године у 15 часова на МЕФ факултету.

Сви заинтересовани студенти који још увек нису извршили пријаву, могу се пријавити на е-mail: predrag.todorov@mef.edu.rs и на тај начин себи резервисати место (пријава мора бити у форми: Име и Презиме, број индекса, линковани предмет код сарадника за наставу Предрага Тодорова - уколико сте 3. и 4. година студија). Пријаву ће вршити и сви остали МЕФ студенти са других година и студијских програма, пријава је отворена до попуне места.