Конкурc за праксу „Практикант у HR сектору - Transcom Worldwide“ / Обавештење

24. Август 2021 / 19:47    217 Views

Центар за каријерно вођење факултета за примењени менаџмент, економију и финансије у Београду, вас обавештава да је Transcom Worldwide., расписао конкурс за обављање стручне праксе у HR сектору. Рок за пријаву: 02.09.2021. Линк за пријаву.

MEF fakultet - Transcom Worldwide

Transcom је глобална компанија специјализована за пружање услуга корисничке подршке, техничке подршке, продаје и других услуга везаних за корисничко искуство кроз богату мрежу контакт центара. Тражимо особу која би се уклопила у наш HR тим, која је отворена за нова искуства, спремна да учи и да се развија на пољу људских ресурса и која жели да то искуство стекне у интернационалној компанији.

Опис посла:

• Учествовање у планирању и спровођењу HR активности;
  • Учествовање у истраживању, прикупљању и анализирању базе података запослених;
  • Учествовање у изради и провере документације приликом запошљавања
  • Комуникација са запосленима на дневном нивоу у циљу прикупљања података, пружања информација, разјашњавања недоумица
  • Учествовање у пружању подршке запосленима у обезбеђивању неопходних потврда о запослењу и пратеће документације
  • Сарадња са екстерним институцијама (ПИО фонд, Републички фонд за здравствено осигурање…)