MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Успех тимова из Србије и МЕФ-а као партнерске институције на „Профстарт“ такмичењу у Москви / Обавештење

09.11.2021. 13:43 | 796

<strong>Успех тимова из Србије и МЕФ-а као партнерске институције на „Профстарт“ такмичењу у Москви</strong> / Обавештење

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије из Београда уз Високу пословну школу Ломоносов универзитета из Москве, учестовао је као партнерска институција у „Профстарт“ такмичењу од 2. до 4. новембра 2021. године одржаном ове године онлајн у оквиру 13. Сверуског технолошког фестивала „Робофест“ у организацији Фонда „Волное дело“ из Москве.

„Профстарт“ представља такмичење стручних и предузетничких пројеката школске деце од 14 до 18 година. У организацији МЕФ Факултета одржане су претквалификације за тимове из Републике Србије у априлу месецу ове године. Победнички тимови из Србије су се такмичили са преко 40 тимова са територије целе Русије.

Резултати екипа које су номиноване преко нашег Факултета су следећи:

Осим као организатор, у такмичењу, у одређеним категоријама, МЕФ је имао и своје представнике у жирију. Овом приликом честитамо екипама на постигнутим резултатима и желимо даљи успех у промовисању пројеката.