MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Семинар „Пројектно-засновано учење у дигиталном окружењу“

02.04.2024. 17:13 | 110

Семинар „Пројектно-засновано учење у дигиталном окружењу“

Студенти Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије присуствовали су семинару под називом "Пројектно-засновано учење у дигиталном окружењу", који је организовала Катедра за електронско пословање Факултета организационих наука у Београду.

Пројектно-засновано учење представља иновативни педагошки приступ који развија техничке вештине, подстиче критичко размишљање и тимски рад кроз практичну примену знања. На семинару су представљени концепти и методе пројектно-заснованог учења, као и искуства наставника са Катедре за електронско пословање ФОН-а. Такође, одржана је и радионица о примени Scrum методе у овом типу учења.

Кроз учешће на семинару, студенти су имали прилику да стекну увид у савремене методе образовања, унапреде своје техничке вештине, као и да се упознају са практичном применом теоријског знања у дигиталном окружењу.

На крају, приказани су резултати Ерасмус+ пројекта „Д-ПБЛ: Унапређење учења заснованог на пројектима у дигиталној ери“.

Seminar Seminar Seminar Seminar