MEF NOVOSTI

СТУДЕНТСКА ОРГАНИЗАЦИЈА AIESEC ТЕ ПОЗИВА ДА ПОСТАНЕШ ЊИХОВ ЧЛАН

16.05.2023. 17:05 | 642

СТУДЕНТСКА ОРГАНИЗАЦИЈА AIESEC ТЕ ПОЗИВА ДА ПОСТАНЕШ ЊИХОВ ЧЛАН

Креирај своју причу, постани део највеће студентске организације на свету! Да ли већ размишљаш шта ћеш радити кад очистиш годину у јуну и како ово лето можеш да проведеш на продуктиван и занимљив начин? Замисли шта би било да овог лета можеш да започнеш рад на себи, како на личном, тако и на професионалом нивоу. Замисли да можеш бити окружен људима који подстичу позитивну промену у теби, али и да стекнеш осећај одговорности кроз 6 месеци рада у тиму.

Доста компанија очекује да након студија већ имаш и до 2 године искуства у различитим областима, али ти није јасно како да дођеш до њега?

Највећа међународна организација вођена од стране младих, AIESEC, је у потрази за новим младим и ентузијастичним људима који су спремни да предузму иницијативу и који верују у потенцијал младих и промену коју они могу да остваре у свету.

Придружи се мрежи младих људи који верују да могу бити покретачи промена у свету и који теже да испуне свој потенцијал доприносећи заједници кроз развијање лидерства.

Приликом #упознајAIESEC авантуре можеш да:

● Усавршиш професионалне вештине из области продаје, маркетинга и HRа
● Развијеш се на личном нивоу
● Стекнеш познанства широм света и усавршиш своје знање енглеског језика
● Научиш да радиш у тиму и стекнеш искуство вођења тима
● Учествујеш у организацији пројеката и догађаја
● Учествујеш на многобројним конференцијама
● Упознаш се радом компанија

Пријави се што пре и направи први корак ван своје зоне комфора!

Линк ка пријаву: https://bit.ly/prijava-za-aiesec-2023
*Пријаве су отворене до 27. 5. 2023.

О AIESEC у:

AIESEC је глобална мрежа младих људи која развија лидерски потенцијал и позитивно утиче на друштво. Постоји у преко 100 држава света, што је чини највећом организацијом вођеном од стране младих. Својим програмима интернационалних пракси и организацијом едукативних и друштвено одговорних пројеката, AIESEC пружа јединствену прилику за лични и професионални развој.

Уколико имаш било каквих додатних питања слободно их можеш контактирати!
Петра Златковић Потпредседница за људске ресурсе
Јелена Станић Потпредседница за маркетинг