MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Студентска организација AIESEC те позива на догађај „Покрени се“

20.04.2023. 20:20 | 748

Студентска организација AIESEC те позива на догађај „Покрени се“

Студентски парламент МЕФ факултета вас обавештава да се 22.04.2023. од 17 часова, организује догађај у организацији студентске организације AIESEC, „Покрени се“!

На овом догађају ћете имати прилику да сазнате све што вас занима о праксама у иностранству, чујете искуства практиканата, добијете детаљне информације о целокупном процесу аплицирања и питате све што вас занима! Осим овог научићете и како да направите савршен CV кроз њихову радионицу!

Праксе помажу да се стекну нова искуства и познанства, упознају нове културе, а све то кроз волонтерски рад на циљевима одрживог развоја или стручно усавршавање!

Догађај ће се одржати у Градској општини Звездара, 22. априла од 17 часова. Можеш се пријавити путем следећег линка: https://forms.gle/YaXaQhu8hsNvsmLp7

Очекују те!