MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

КОНКУРС ЗА ПРАКСУ „ Apotekarska ustanova Lilly drogerie - " YOUth@Lilly" “ / Београд

22.05.2023. 19:03 | 1201

КОНКУРС ЗА ПРАКСУ „ Apotekarska ustanova Lilly drogerie -

Центaр за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије вас обавештава да је компанија „Apotekarska ustanova Lilly drogerie“ расписала конкурс за праксу у склопу пројекта "YOUth@Lilly".

Рок за пријаву: 31.05.2023.

Пријаву можете извршити путем следећег линка:

YOUth@Lilly Drogerie није само још један програм праксе- за 6 месеци имате прилику да упознате целокупно пословање фирме. Овај програм плаћене праксе пружа дипломцима и студентима завршних година свих факултета шансу да стекну непроценљиво знање и вештине у разним областима нашег пословања.

Представите себе у свету бизниса и постаните део успешног тима Lilly Drogerie.

Пријавите се за YOUth@Lilly Drogerie и заједно са нама остварите своје снове и циљеве.