MEF NOVOSTI

КОНКУРС ЗА ПРАКСУ „Becky.works -

22.05.2023. 18:50 | 987

КОНКУРС ЗА ПРАКСУ „Becky.works -

Центaр за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије вас обавештава да је компанија „Becky.works“ расписала конкурс за праксу у склопу пројекта "Becky računa na tebe".

Рок за пријаву: 29.05.2023.

Prijave za dolazak su obavezne i možete ih izvršiti putem sledećeg linka:

Becky računa na tebe (google.com)

Pozivamo sve studente završnih godina fakulteta ekonomskog usmerenja i/ili nedavno svršene studente da prisustvuju predstavljanju našeg novog projekta - "Becky računa na tebe".

Sa nestrpljenjem vas obaveštavamo da očekujemo svoju prvu grupu polaznika – studenata na Becky akademiji, koja će vas uvesti u svet holandskog računovodstva. Ne propustite priliku da steknete znanje o zapadnoevropskim računovodstvenim propisima

I radite u visoko automatizovanim programima.

Benefiti akademije:

1. Sticanje stručnih znanja iz oblasti holandskog računovodstva
  2. Prilika za dobijanje Becky ugovora o radu
  3. Poseta klijentima u Holandiji i upoznavanje tima

Uslovi:

Više o uslovima pohadjanja akademije, Becky kulturi, i radu u internacionalnoj kompaniji možete da čujete u prostorijama naše kancelarije 30.05.2023. godine sa početkom u 14h.

Najbolja tri studenta dobiće priliku da pohađaju Becky akademiju, a kasnije postanu i deo Becky tima!

Više detalja o samom projektu: