MEF NOVOSTI

ИЗВЕШТАЈ ХУМАНИТАРНИ КВИЗ

09.06.2024. 17:28 | 89

ИЗВЕШТАЈ ХУМАНИТАРНИ КВИЗ

Са поносом Вас обавештавамо да је 29. 5. 2024. године Хуманитарни тим МЕФ факултета успешно реализовао још један пројекат хуманитарног карактера.

Овогa пута, чланови Хуманитарног тима спојили су забавно и корисно! Наиме, студенти нашег факултета су имали прилику да покажу своје знаље у квизу опште информисаности. Такмичење се одржало по тимовима, а победу су однели студенти Лука Глишовић и Урош Срећковић. Овом приликом желимо да им честитамо на изузетном знању које су показали, као и да се захвалимо свим учесницима на залагању.

Сав новац прикупљен од реализације овог пројекта уплаћен је Хуманитарној организацији „Хуманист“. Ова фондација, на челу са Браниславом Симићем, залаже се за збрињавање социјално угрожених лица, превенцију свих облика насиља и дискриминације итд.