MEF NOVOSTI

ИЗВЕШТАЈ „ЗВЕЗДИНЕ ИГРЕ“

09.06.2024. 17:25 | 85

ИЗВЕШТАЈ „ЗВЕЗДИНЕ ИГРЕ“

У априлу 2024. године традиционално су одржане „Звездине игре“ на којима су учествовали студенти МЕФ факултета. Њихови изванредни резултати у различитим спортским дисциплинама довели су до освајања пехара за најбољи тим на такмичењу.

Студенти су се опробали у разним спортовима који су им донели сјајне пласмане и могућност да однесу победу на целом такмичењу. Такмичење је отворено пикадо турниром на ком су студенти показали изнаврдне резултате. Затим су уследили стони тенис, кошарка, стреличарсво и фудбал којим је такмичење затворено.

Кроз цело такмичење студенти су показали тимски дух и повезаност правог тима. Њихова вештина, тимски рад и посвећеност су били импресивни и довели су до најбољих резултата.

Честитамо свим студентима који су допринели да пехар поново дође на факултет.