MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Извештај о учешћу на акцији садње дрвећа „Zelena ReGeneracija“

23.05.2024. 17:02 | 135

Извештај о учешћу на акцији садње дрвећа „Zelena ReGeneracija“

Студенти факултета за примењени менаџмент, економију и финансије су у петак 22. марта учествовали на акцији „Zelena ReGeneracija“ коју су организовали Регионални виртуелни сајам образовања и Friendly HR. Циљ ове акције било је подизање свести о очувању животне средине међу младима и стварање чистијег окружења.

Акција садње дрвећа организована је другу годину заредом у склопу пројекта На који ћеш факс? у којој су учествовали представници факултета, школа и компанија. Централни догађај, одржан је на Новом Београду који је обогаћен за 60 садница.