Конкурc за плаћену праксу I&F / Обавештење

24. Мај 2021 / 22:48    270 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је компанија „ I&F “ расписала конкурс за обављање стручне плаћене праксе. Линк за пријаву.

MEF fakultet - I&F

Ко су они и шта раде?

• МИ СМО I&F ГРУПА, независни систем са преко 20 година дугим партнерством са IPG и McCann World Групом.
  • Маркетиншке агенције које су део нашег система су McCann, Universal Media, Drive, Polaris
  • Тражимо практиканта у Treasury сектору.
  • У Treasury-ју се бавимо спровођењем плаћања у платном промету, израђујемо извештаје за планирање и прогнозу новчаних токова. Одговорни смо за пословање у складу са банкарским и осталим прописима на нивоу I&F Групе.

Опис позиције

• Водићеш рачуна да документација буде исправна, ажурирана и педантно архивирана.
  • Радићеш на дневним извештајима о банкарским активностима, помагаћеш Treasury тиму у различитим извештајима о ликвидности компаније. Истраживаћеш и решаваћеш неслагања у готовинским трансакцијама.
  • Развићеш комуникационе вештине кроз честу комуникацију са добављачима.
  • Научићеш да користиш програм који аутоматизује многе процесе (Navision). Бићеш укључен/а у припрему плаћања и у сарадњу са банкама.
  • Стећи ћеш право радно искуство!

Захтеви позиције

Уколико си завршио/ла или си на завршној години основних студија Економског факултета или неког сродног факултета, ово је прилика за тебе!