MEF NOVOSTI

Конкурc за праксу I&F / Обавештење

24.05.2021. 23:15 | 1615

<strong>Конкурc за праксу <em>I&F</em></strong> / Обавештење

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је компанија „ I&F “ расписала конкурс за обављање стручне праксе. Линк за пријаву.

Media Planner trainee

Агенција Universal Media тражи MEDIA PLANNER TRAINEES! Тромесечна, full-time, неплаћена пракса.

Ко су они и шта раде?

Ми смо креативна медијска агенција која настоји да избрише границу између медија и креативности, података и садржаја, и науке и уметности.

Њихова мисија?

Препознати тренутке у којима ће поруке брендова достићи максимУМ утицаја и релевантности.

Опис позиције

Имаћеш прилику да прођеш кроз све области рада медијске агенције и медиа планера са циљем бољег разумевања посла и свеобухватности свих ствари којима се медијска агенција бави. Фокус: Онлине медији. Упознаћеш се са процедурама које су специфичне за рад са клијентима. У сарадњи са колегама из тима, добићеш сва знања која можемо да ти понудимо и одговорићемо ти на сва питања која имаш. Током праксе ћеш имати ментора који ће да прати твој напредак и који ће ти својим саветима помоћи да оствариш најбоље могуће резултате!

Захтеви позиције

Онда је ово права прилика за тебе!