MEF NOVOSTI
МЕФ НОВОСТИ

Junior Media Planner - “Universal Media d.o.o.“

КОНКУРС ЗА ПРАКСУ / БЕОГРАД

06.11.2023. 17:49 | 570

<strong>Junior Media Planner</strong> - <strong>“Universal Media d.o.o.“</strong>

Центaр за каријерно вођење Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије вас обавештава да је компанија „Universal Media d.o.o.“ расписала конкурс за праксу за позицију „ Junior Media Planner “.

Рок за пријаву: 14.11.2023.

Пријаву можете извршити путем следећег линка:

MEDIA PLANNER TRAINEES WANTED!

Ko smo mi i šta radimo?

Mi smo kreativna medijska agencija koja nastoji da izbriše granicu između medija i kreativnosti, podataka i sadržaja, i nauke i umetnosti.

Universal Media (UM) je vodeća full service medijska agencija specijalizovana za planiranje i zakup medijskog prostora na svim medijskim platformama za neke od najvećih lokalnih, regionalnih i internacionalnih kompanija.

Naša misija?

Prepoznati trenutke u kojima će poruke brendova dostići maksimUM uticaja i relevantnosti.

Sa ciljem da što bolje razumeš poziciju kao i konkretne specifičnosti iste navodimo samo jedan deo oblasti koje bi naučio/ naučila:

Tražimo nekoga ko će da:

Upoznaćeš se sa procedurama koje su specifične za rad sa klijentima, delićemo sa tobom sve što znamo i odgovorićemo ti na sva pitanja koja imaš.

Tokom prakse ćeš imati mentora koji će da prati tvoj napredak i uz kog češ moći da ostvariš najbolje moguće rezultate!

Ako voliš da tumačiš brojeve i daješ im smisao, ako želiš da iskusiš rad u agenciji, ovo je prilika za tebe!

Sve prijave su dobrodošle! :)

Započni karijeru sa nama, dostigni svoj maksimUM!