MEF NOVOSTI

Међународне мобилности у летњем семестру 2021-2022. године

14.09.2022. 18:42 | 658

<strong>Међународне мобилности у летњем семестру 2021-2022. године</strong>

Мобилности студената, наставног и ненаставног особља представљају један од најважнијих сегмената међународне сарадње сваке образовне институције. Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије у Београду из године у годину може да се похвали све већим бројем долазних и одлазних мобилности. Размене у оквиру Еразмус+ и других програма мобилности доприносе јачању међународне сарадње високообразовних институција и размени знања и искустава.

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије у Београду био је домаћин у следећим мобилностима у првој половини 2022. године:

Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије у Београду настојаће и даље да унапређује и јача међународну сарадњу. Нова школска година доноси нове планове и пројекте, укључујући и нове мобилности од којих неке почињу да се реализују већ од септембра.