Позивамо вас на трибину THE STARTUP WAY

13. Фебруар 2018 / 16:47    4177 Views

МЕФ факултет позива заинтересоване студенте, средњошколце и све младе који желе да сазнају како се постаје успешан предузетник да присуствују трибини The Start-up way, која ће се одржати 2. марта 2018. године у Амфитеатру на МЕФ факултету с почетком у 15 часова.

МЕФ факултет позива заинтересоване студенте, средњошколце

Разговараћемо о сјајним приликама које нуде модерне технологије и савремени начин пословања, а своје каријерне почетке и кораке до успешне каријере представиће вам једни од најбољих у овом сегменту код нас:

• Милош Радовановић - Radovanovic coach
  • Димитрије Јелић – Seezer апликација
  • Никола Стајић - iLearn
  • Никола Гегоj - Sargon Creative Media
  • Милош Мастиловић - Click media
  • Небојша Кујовић - Investing in idea
  • Никола Вуковић – Evoke.

У складу с темом, представићемо и дуго очекивано издање књиге на српском језику Start-up начин Ерика Риса, које је подржао МЕФ факултет.

Искористите одличну прилику да развијете своје професионалне компетенције и да сазнате како се стиже до успеха.

Обезбедите своје место на време пријавом путем обрасца.

Видимо се на МЕФ-у!