Конкурс за праксу компаније „Dekra Srbija“ / Пријава

05. Март 2020 / 20:50    1901 Views

Центар за каријерно вођење МЕФ факултета обавештава студенте да је компанија „DEKRA SRBIJA“ расписала конкурс за обављање стручне праксе- junior project manager. Рок за пријаву је 14.03.2020. године.

MEF Fakultet - Dekra Srbija

Ако је Ваша жеља да научите и доживите професионално искуство у интернационалној компанији у области истраживања тржишта и промоција, онда сте на правом месту!

„DEKRA SRBIJA“ је део DEKRA Arbeit Group, која има више од 120 канцеларија широм Европе. Желr да обучe и изграде младе таленте који би научили како се продаје и испоручује врхунска услуга из области истраживања тржишта и промоција.

Програм стручне праксе траје годину дана и састоји се од фаза од којих свака носи посебне изазове и циљеве:

• Упознавање са сваким одељењем унутар компаније које доприноси и учествује у остваривању резултата;
  • Обука и упознавање запосленог са циљевима и задацима услуга:
  • Истраживања тржишта
  • Промоција
  • Организације тренинга, стручних скупова и догађаја
  • Обука запосленог за вођење клијената
  • Обука запосленог за калкулацију и састављање понуда, присуствовање састанцима и укључивање у продајну дискусију
  • Обука за коришћење ДЕКРА онлине алата који се користи у спровођењу истраживања и промоција
  • Интервјуисање и селекција промо тимова, организација и вођење промо активности на терену
  • Контрола остваривања резултата пројеката и извештавање
  • Маркетиншке активности усмерене ка повећању препознатљивости ДЕКРА бренда
  • Програм стручне праксе је плаћен и постоји могућност запослења након завршетка програма.

Ви сте прави кандидат DEKRA програма стручне праксе уколико сте:

• Дипломирани економиста
  • Незапослен/а
  • Одлично се служите енглеским језиком и рачунаром

Пријаве можете вршити путем линка:

ЦКВ – центар за каријерно вођење МЕФ