Одржано гостујуће предавање Николе Ђукића, представника Народне банке Србије

11. Мај 2018 / 14:18    1824 Views

Са задовољством вам преносимо утиске са гостујућег предавања одржаног у четвртак, 10. маја 2018. године на МЕФ факултету. Студенти су имали прилику да разговарају с Николом Ђукићем, стручним сарадником у Народној банци Србије, о свим темама које су значајне за студентско доба у периоду животног сазревања и добију обиље корисних савета попут корака у започињању самосталног живота, проналажења адекватног стана за изнајмљивање, под којим условима се може подићи кредит за куповину стана или аутомобила, како се отвара текући рачун.

NBS gostujuce predavanje

Након одржаног предавања, дискусија је настављена и у холу Факултета и у неформалној атмосфери, те је и овог пута показано да Центар за каријерно вођење МЕФ-а ослушкује потребе својих студената на свим животним пољима и здушно настоји да им омогући квалитетна предавања у складу с њиховим афинитетима.

Захваљујемо Николи Ђукићу на изванредном предавању.

NBS gostujuce predavanje 1 NBS gostujuce predavanje 2