Блогови

Погледај све блогове

30. Март 2016.
Звездине игре 2016. ускоро почињу, организатор овог пројекта је Атлетски клуб ''Црвена Звезда'', а један од спонзора је и наш Факултет. Циљ такмичења јесте да промовише и подстакне бављење спортом и физичким активностима које су важне за психофизичко здр
22. Март 2016.
На спортском терену Друге економске школе у Београду данас 22.03.2016. год. у 13.00 одржаће се спортска манифестација под слоганом – Стоп дроги и вршњачком насиљу. Учесници манифестације, ученици Друге економске школе одиграће утакмицу против вршњака из
18. Март 2016.
Студенти МЕФ-а прве године мастер академских студија у оквиру активности Центра за каријерно вођење посетили су Сајам запошљавања Carrier Days који се одржао у хотелу Crown Plaza 16. марта.
18. Март 2016.
Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије, у сарадњи са партнерима Ледра колеџом са Кипра (Ledra College) и Московском интернационалном вишом школом за бизнис (Московская междуародная высшая школа бизнеса), као и Националном асоцијацијом удр
15. Март 2016.
У понедељак 14.03.2016.год. почео је курс пословног енглеског језика за средњошколце.
14. Март 2016.
Студент Факултета МЕФ на студијском програму менаџмент , Александар Максимовић, освојио је сребрну медаљу на европском првенству у рвању у Риги.
11. Март 2016.
Сајам образовања је отворен.
МЕФ
09. Март 2016.
Студент докторских студија на Факултету за примењени менаџмент, економију и финансије, Предраг Филиповић је по први пут у нашој земљи проглашен за wellness амбасадора Србије.
08. Март 2016.
Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије организује међународну научно-стручну конференцију 12. маја 2016. године. Назив конференције је "Како до квалитетнијег живота?", а циљ скупа је да се заједничким радом и дискусијама дође до
07. Март 2016.
У сарадњи са Атлетским клубом „Црвена Звезда“, а у оквиру друштвено-одговорног пројекта „Звездине игре 2016“, Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије организовао је шаховски турнир у просторијама МЕФ клуба.
26. Фебруар 2016.
Дозволите својој деци да искористе свој потенцијал и остваре своје амбиције уз МЕФ колектив. Стручан професорски кадар креирао је програм где нам је основни циљ формирање јаке пословне личности за тржиште рада.
25. Фебруар 2016.
У сарадњи са Атлетским клубом „Црвена Звезда“, а у оквиру друштвено-одговорног пројекта „Звездине игре 2016“, Факултет за примењени менаџмент, економију и финансије организује шаховски турнир у просторијама МЕФ клуба који осим својим студентима, служи и з
25. Фебруар 2016.
МЕФ Факултет и АК ''Црвена Звезда'' вас позивају да се пријавите на „Звездине игре 2016.“. Звездине игре 2016. ускоро почињу, организатор овог пројекта је Атлетски клуб ''Црвена Звезда'', а један од спонзора је и наш Факултет. Циљ такмичења јесте да
22. Фебруар 2016.
Специфичност примене оваквог начина учења је у томе што се истовремено користе обе мождане хемисфере. Познавајући чињеницу да је логичка - лева хемисфера а креативна - десна хемисфера, ми мапирамо наш ум употребом појмова које користе обе мождане половине. Левој су потребне чињенице а десној описи тих чињеница.
Сања Ђурђевић
1936
21. Фебруар 2016.
Фицов закон (енгл. Fits’s Law) представља емпиријски модел који објашњава карактеристике компромиса између брзине и тачности помераја мишића у људском телу, аналогно Шеноновој теореми о капацитету канала преноса.
Душан Рајчевић, струк. инж. електр. и рачунар.
21. Фебруар 2016.
Познавање карактеристичних својства фосфора и његова директна примена на пољу стваралачког резултирало је пројектом који подразумева детаљније објашњење појмова фосфоресценције и флуоресценције и њихове међузависности.
Александар Брзаовић МА
19. Фебруар 2016.
Студент Mастер академских студија на Факултету за примењени менаџмент, економију и финансије Дејан Недић, изабран је за председника Струковне организације судија Фудбалског савеза Београда.